XII Memoriał Pożarniczy

XII Memoriał Pożarniczy

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Rybniku, Zarząd Oddziału Miejskiego Związku OSP RP w Rybniku oraz OSP Jankowice zapraszają na XII Memoriał Pożarniczy im. kpt. Adama Byczka w formułach GLM 5+1, GBA 5+1, GCBA 5+1, który odbędzie się 24.09.2022r. przy ośrodku GOKiR w Jankowicach na ul. Kościelnej 19.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

XII Memoriał Pożarniczy odbędzie się 24 września przy ośrodku GOKiR w Jankowicach (ul. Kościelna 19). Start zawodów o godzinie 10:00, a zbiórka dla uczestników o godzinie 9:30.

Podczas wydarzenia nie może zabraknąć Was – Kibiców i sympatyków pożarnictwa. Wspierajcie i kibicujcie drużynom! Czekamy na Was!

mówią Organizatorzy

Informacja i plakat: OSP Jankowice

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.