Wypadek z narkotykami w tle. Mogło skończyć się tragicznie

Wypadek z narkotykami w tle. Mogło skończyć się tragicznie

W miniony piątek doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze. Kierowca BMW z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w hyundaia, a następnie w audi. W szpitalu znalazła się 6-miesięczna dziewczynka, 19-latka oraz 32-latka. Narkotest wykazał, iż kierowca BMW może znajdować się pod wpływem narkotyków. Z kolei jego pasażerka, 19-letnia kobieta miała przy sobie środki odurzające.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Ten wypadek mógł skończyć się tragicznie. Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 16.30 na ulicy Obwiedniej Południowej w Rybniku. Według ustaleń policji, kierujący BMW, 39-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego jadąc w kierunku ulicy Raciborskiej, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w samochód osobowy marki Hyundai, a zaraz potem w jadące za tym pojazdem audi.

W wyniku tego zdarzenia kierująca hyundaiem 32-latka wraz z 6-miesięczną córką trafiła do szpitala. Obrażeń doznała także pasażerka BMW, która ostatecznie odmówiła dalszej pomocy medycznej. Ruch na tym odcinku drogi został przez kilka godzin całkowicie zablokowany. Podczas kontroli mundurowi zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie kierowcy BMW, więc oprócz standardowego badania stanu trzeźwości, użyli narkotestera. Wskazał on, że kierujący może znajdować się pod wpływem narkotyków, jednak ostatecznie potwierdzi to badanie krwi, którą pobrano od mężczyzny

informuje KMP w Rybniku

19-letnia pasażerka BMW, która miała przy sobie środki odurzające została zatrzymana.

Informacja i zdjęcia: KMP w Rybniku

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.