Uważajcie w Leszczynach!

Uważajcie w Leszczynach!

Mieszkanka Leszczyn ostrzega mieszkańców gminy przed potencjalnymi złodziejami. Uważajcie w tą wyjątkową noc!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Na grupie Sprawy Gminy Czerwionka-Leszczyny pojawiło się ostrzeżenie Czytelniczki:

Uwaga mieszkańcy Leszczyn.

Myślę, że sytuacja może mieć miejsce na różnych ulicach, nie tylko na mojej. Około 20 minut temu ktoś chodził po naszej posesji zaglądając do okna. Pewnie złodzieje szukają sobie domu do rabunku. Zwróćcie uwagę czy macie wszystko pozamykane i bądźcie czujni. Jestem świadoma, że wiele osób teraz śpi i nie przeczyta tej wiadomości, ale jutro Sylwester, dużo osób idzie na imprezy, czy wyjeżdża, miejcie to na uwadze.

ostrzega Pani Karolina

Incydent miał miejsce na ulicy Ogrodowej, ale warto być czujnym na każdej ulicy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl