Trwają zapisy na lato z GOK Kornowac

Trwają zapisy na lato z GOK Kornowac

Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu zaprasza na zajęcia teatralne, taneczne i kreatywne.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Tegoroczne lato z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu będzie obfitowało w wiele atrakcji dla najmłodszych. Zaplanowano liczne warsztaty teatralne i taneczne. A także warsztaty budowania latawców i budowania z klocków LEGO. Dodatkowo dzieci będą miały okazję wziąć udział w zajęciach takich jak: „Sztuka ukryta w kamieniu”, „Planszowy zawrót głowy” i „Zaczarowane postacie w warzyw”.

Tydzień teatru trwa od 3 do 7 sierpnia 2020. Tydzień tańca od 10 do 14 sierpnia 2020, tydzień kreatywny od 17 do 21 sierpnia. Natomiast tydzień Małego Majsterkowicza od 24 do 28 sierpnia. Zajęcia będą odbywać się na świeżym powietrzu.

Zapisy na poszczególne warsztaty pod numerem telefonu 32 430 10 12 w godz. od 9:00 do 13:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy na wszystkie warsztaty oraz płatności na konto bankowe będą przyjmowane do 24 lipca 2020.

W celu uzyskania więcej informacji można zajrzeć na stronę Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Zdj. Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu
Źródło: GOK Kornowac

Klaudia Garbacz

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się nauczaniem i tłumaczeniem na język angielski i włoski. Aktywnie działa jako wolontariusz w rejonie powiatu rybnickiego.