Tomasz “HAJA” Dawid z zespołu Oberschlesien śpiewa dla syna

Tomasz “HAJA” Dawid z zespołu Oberschlesien śpiewa dla syna

Wokalista znanego, śląskiego zespołu Oberschlesien wydał pierwszy solowy singiel. Utwór “SYNU” spotkał się z wielkim zachwytem fanów.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Nasze dotychczasowe życie pozostanie kiedyś jedynie wspomnieniem… To od nas zależy jak zostaniemy zapamiętani, szczególnie przez nasze dzieci. Wszyscy popełniamy błędy, jednak z tych błędów płynie niezwykle cenna nauka. Dlatego ważne jest aby naszym dzieciom przekazywać tą właśnie naukę, aby nie musiały powielać naszych błędów

O tym opowiada właśnie utwór “Synu”. Ponownie Tomasz “Haja” Dawid oraz Redvard Dolański – red²records łączą style, dialekty i łamią wszelkie zasady.

Tomasz “Haja” Dawid jest wokalistą znanego śląskiego zespołu Oberschlesien. Wcześniej współpracował z dwoma raperami z Śląska, z którymi stworzył dwa utwory: “Moja droga” oraz “Kolorowe pióropusze”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.