Tomasz „HAJA” Dawid z zespołu Oberschlesien śpiewa dla syna

Tomasz „HAJA” Dawid z zespołu Oberschlesien śpiewa dla syna

Wokalista znanego, śląskiego zespołu Oberschlesien wydał pierwszy solowy singiel. Utwór „SYNU” spotkał się z wielkim zachwytem fanów.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Nasze dotychczasowe życie pozostanie kiedyś jedynie wspomnieniem… To od nas zależy jak zostaniemy zapamiętani, szczególnie przez nasze dzieci. Wszyscy popełniamy błędy, jednak z tych błędów płynie niezwykle cenna nauka. Dlatego ważne jest aby naszym dzieciom przekazywać tą właśnie naukę, aby nie musiały powielać naszych błędów

O tym opowiada właśnie utwór “Synu”. Ponownie Tomasz “Haja” Dawid oraz Redvard Dolański – red²records łączą style, dialekty i łamią wszelkie zasady.

Tomasz „Haja” Dawid jest wokalistą znanego śląskiego zespołu Oberschlesien. Wcześniej współpracował z dwoma raperami z Śląska, z którymi stworzył dwa utwory: „Moja droga” oraz „Kolorowe pióropusze”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl