Eurodesk Rybnik

Rusza punkt Eurodesk Rybnik!

Od września młodzież będzie mogła dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju poprzez podróże po Europie. W Rybniku rusza punkt informacyjny Eurodesk, który poprowadzi Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Europejska sieć informacyjna

Eurodesk to program Unii Europejskiej dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą i organizacji młodzieżowych, wspierany – finansowo i merytorycznie – przez Komisję Europejską, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego w ramach programu „Erasmus+”. Eurodesk to międzynarodowa sieć działająca w 36 krajach europejskich. Należą do niej organizacje i instytucje pracujące z młodzieżą, zajmujące się informacją europejską i/lub młodzieżową. W Eurodesku działa ponad 1000 organizacji, w tym ponad 60 w sieci Eurodesk Polska.
Eurodesk to błyskawiczna informacja o możliwościach w Europie – dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą. Edukacja, szkolenia, mobilność, fundusze – to główne obszary o jakich dowiedzieć się można od konsultantów Eurodesk.

Rybnik w sieci Eurodesk

Już od września za sprawą Fundacji Europejski Instytut Outsourcingu w Rybniku działać będzie punkt Eurodesk. Fundacja, która specjalizuje się w projektach międzynarodowych i młodzieżowych poszerza swoją działalność w Rybniku właśnie o punkt informacyjny.

Współpracujemy z młodzieżowymi radami miast m.in. w Rybniku, Mikołowie. Posiadamy duże doświadczenie w projektach międzynarodowych i to dla nas naturalny kierunek rozwoju. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem na poziomie lokalnym

mówi Magdalena Foltys- prezes FEIO

Jeśli chcecie skorzystać z doradztwa w punkcie Eurodesk Rybnik konsultanci zapraszają Was na rybnicki kampus. Można przyjść w wyznaczonych godzinach, bądź umówić się na spotkanie mailowo. Na pytania konsultanci czekają również na specjalnej grupie na Facebooku.
Fundacja zaprasza do współpracy również szkoły, uczelnie organizacje z Rybnika i okolic. W ofercie punktu już wkrótce znajdą się m.in. eurolekcje.

Punkt Eurodesk Polska
ul. Rudzka 13 bud. C pok. 3.2
[email protected]
Grupa na FB
Strona

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

zbiórka złomu i elektrośmieci Previous post Zbiórka złomu i elektrośmieci
postrzelił Next post Postrzelił 12-letniego syna swojej partnerki. Jest areszt