pomóżmy Pani Katarzynie

Pomóżmy Pani Katarzynie z Chwałowic

Rodzina Pani Katarzyny znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Jeśli szybko nie wyremontuje mieszkania zaniedbanego przez poprzednich właścicieli, może stracić dzieci.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Rodzina Pani Katarzyny od 5 lat mieszka w Rybniku-Chwałowicach na tzw. ,,Familokach”, które są w rejestrze zabytków. Jak opisują, od wielu lat walczą z grzybem, znajdującym się mieszkaniu. Mimo wielokrotnej walki z odgrzybianiem, ten zawsze powracał. Mieszkanie jest własnościowe i remont rodzina musi przeprowadzić sama. Jak informuje Pani Katarzyna – mieszkanie do takiego stanu doprowadziła poprzednia właścicielka.

Pani Katarzyna mieszka z mężem i dwójką dzieci. U starszego syna stwierdzono ADHD. Z powodu jego wybuchów agresji i kłopotów wychowawczych, rodzinę odwiedza kurator i asystent rodziny.

Otrzymaliśmy wezwanie sądowe, z którego wynika, że jesteśmy zmuszeni do jak najszybszego dokonania remontu, żeby nie odebrano nam dzieci. Jesteśmy załamani, ponieważ nie stać nas na kolejny tak poważny remont

informuje rodzina

Z powodu pandemii obydwoje z mężem stracili pracę i toną w długach. Rodzice robią wszystko, by ich dzieci z nimi zostały, dlatego rozpaczliwie proszą o pomoc.

Pomóżmy Pani Katarzynie

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Długo zastanawialiśmy się i wahaliśmy przed podjęciem tego kroku, wstydzę się prosić o pomoc, jednak jest to dla nas ostatnia deska ratunku. Jeśli chodzi o dzieci, rodzic jest w stanie zrobić wszystko, żeby zapewnić im dobre warunki. Niestety, nasza sytuacja jest bardzo trudna, dlatego ostatnią deską ratunku jest ta zbiórka

pisze Pani Katarzyna

Rodzina planuje zwrócić się do Prezydenta Miasta Rybnika z prośbą o interwencję oraz do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu remontu.

Zawsze pomagałam, kiedy ktoś potrzebował pomocy. Nigdy nie przechodziłam obojętnie obok apelu o pomoc i pomagałam jak tylko się d,a m.in. szyjąc maseczki dla potrzebujących mieszkańców dzielnicy Chwałowice, szydełkując czapki dla bezdomnych z projektu ,,Czapka” czy też wspomagając licytacje dla chorych dzieci. Tym razem to ja błagam Was o pomoc!

prosi Pani Katarzyna

Rodzinie można pomóc wpłacając darowiznę tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

XIII Marszobieg Jejkowicki Previous post XIII Marszobieg Jejkowicki
petycja Next post Petycja Polski 2050 w sprawie chodnika