Pan Pizzuś

Pan Pizzuś – robot kelner w Pan Pizza

W Restauracji Pan Pizza w Czerwionce od kilku dni pracuje nowy, nietypowy kelner – Pan Pizzuś. Jego obowiązki są jednak dość typowe: nosi posiłki Gościom, sprząta stoliki, zaśpiewa „Sto Lat” solenizantom. To co w nim niezwykłe jest to, że jest robotem.

Restauracja Pan Pizza wciąż się rozwija i stawia na nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim mają poprawiać doświadczenia Gości. Od początku używają tabletów, które natychmiast przesyłają zamówienia do kuchni, kart stałego klienta, opartych o numer telefonu, zamiast fizycznej karty, a teraz dania Ich Gościom zanosić (a raczej zawozić) będzie robot – Pan Pizzuś.

Niezwykły kelner

Do zadań Pana Pizzusia oczywiście należy dowożenie zamówień Gościom przy stolikach. Na tym jednak zakres jego obowiązków się nie kończy. Może on zaśpiewać Sto Lat, wioząc tort solenizantowi podczas organizowanych urodzin (czy innej okazji), a na specjalne okazje czyta także bajki dzieciom.

Robot jest wyposażony w kamery, czujniki i sensory, dzięki którym bezpiecznie nawiguje po sali, omija przeszkody i zatrzymuje się przed Gośćmi, którzy staną mu na drodze. Ma mapę całego lokalu, dzięki której wie gdzie są stoliki. Podjeżdża z zamówieniem Gości, życzy smacznego i wraca do kuchni po kolejne zamówienia.

Na raz Pan Pizzuś jest w stanie przewieźć do trzech pizz lub po jednej do trzech różnych stolików przy jednym kursie. Przy każdej okazji komunikuje się on z otoczeniem: kiedy wyrusza z kuchni, pędzi przez salę czy dostarcza zamówienie. Odjeżdżając od stolika życzy też Gościom smacznego. Przy okazji różnych wydarzeń może jeździć po sali, rozdając, np. próbki albo gratisy. Kiedy zajdzie taka potrzeba, przywita Gości przy wejściu lub z pomocą kelnera, posprząta stoliki i odwiezie naczynia do umywalni.

Odwiedź Pana Pizzusia

Jeśli chcecie spotkać Pana Pizzusia odwiedźcie Restaurację Pan Pizza w samym centrum Czerwionki-Leszczyn przy ul. Wolności 29 w środy i czwartki od 13:00 do 21:00, a od piątku do niedzieli od 14:00 do 22:00.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

jejkowice dożynki Previous post Dożynki w Jejkowicach już jutro
zlot charytatywny Next post Charytatywny zlot