Luxtorpeda kontra Reszta Świata

Luxtorpeda kontra Reszta Świata

Luxtorpeda kontra Reszta Świata. Do takiego pojedynku staje stowarzyszenie sportowe z Czerwionki-Leszczyn. Do zrobienia jest wspólnie 2922km.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Biegaj, spaceruj, kręć na rowerze razem z innymi

Stowarzyszenie Luxtorpeda postanowiło zachęcić swoich członków i mieszkańców regionu do rozruszania się w okresie epidemii. Jak wiadomo, nie można obecnie zorganizować bezpiecznie dużych wydarzeń, stąd pomysł Luxtorpedy na akcję.

Pomysł zrodził się stąd, że 8 lat temu pierwszy raz spotkaliśmy się na wspólnym treningu. Wtedy dopiero nasze Stowarzyszenie powstawało jako grupa nieformalna. Minęło 2922 dni od tego wydarzenia.

informuje Michał Toman prezes Stowarzyszenia Luxtorpeda

RYWALIZACJA LUXTORPEDA VS RESZTA ŚWIATA, bo tak zostało nazwane polega na wrzucaniu swoich codziennych aktywności na FB Luxtorpedy i zasilania licznika kilometrów. Stowarzyszenie chce w okresie 12 maja – 26 maja 2020 roku pokonać wspólnie 2922km. Luxtorpeda jednocześnie rzuca wyzwaniem „reszcie świata”, czyli mieszkańcom spoza Czerwionki-Leszczyn. Wystarczy wybrać odpowiedni hasztag przy wrzucaniu zdjęcia:

  • Członkowie Stowarzyszenia Luxtorpeda, nabijając kilometry wyłącznie na nasze 'konto’. #luxtorpeda
  • Wszyscy inni chętni, czyli Reszta Świata nabijając kilometry na swoje 'konto’. #resztaświata
  • Wszyscy inni chętni, mogą również pomagać naszemu stowarzyszeniu i nabijać kilometry dla nas! #luxtorpeda

Liczy się jakakolwiek aktywność mierzona w kilometrach. (bieganie, chodzenie, rower, pływanie, rolki, itp.)

Codziennie pojawi się post, pod którym można dzielić się uzyskanymi w danym dniu kilometrami. Dzielić się można za pomocą grafiki – screen aktywności na aplikacji, zdjęcie zegarka, itp.

Zachęcamy do włączenia się do akcji.

Od 8 lat zachęcają do ruchu

Dewizą Stowarzyszenia Luxtorpeda jest hasło „Biegamy dla siebie- działamy dla innych”. Stąd od blisko 8 lat organizują liczne wydarzenia dla społeczności, nie tylko lokalnej. Swoje cele realizują poprzez dzielenie się pasją. Organizują atrakcyjne imprezy z „Biegiem po moczkę i makówki” na czele. W swoich wydarzeniach zawsze starają się nieść jakąś dodatkową wartość.

We wspomnianym wydarzeniu promujemy Śląskie tradycje wigilijne. W biegu pod nazwą „Szychta na gichcie” ukazujemy walory przyrodnicze naszej gminy. Jedną z ciekawych imprez jest rajd na orientację „Na przijmo bez Gaszowice”. Promujemy dzięki temu tereny zielone naszego powiatu.

wspomina Michał Toman

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

epidemia Previous post Tragedia instytucji a epidemia
parking Next post Wraca opłata za parking w Rybniku