zwycięstwo koszykarzy

Kolejne zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław Śl.

We wtorek 02.11.2021 r. w Szkole Podstawowej Nr 28 w Wodzisławiu Śl. odbył się kolejny mecz koszykówki chłopców w ramach śląskich rozgrywek w kategorii U14M (rocznik 2008 i młodsi).

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wodzisławski klub podejmował drużynę Basket Hills Bielsko-Biała. W pierwszej połowie lepszy był zespół gości, wygrywając dwie pierwsze kwarty odpowiednio – 13:8 oraz 17:14. Po przerwie sytuacja się zmieniła i wodzisławianie bardzo szybko odrobili różnicę ośmiu punktów. Trzecia, najlepsza kwarta w wykonaniu drużyny z Wodzisławia Śl., zarówno w ataku jak i w obronie, zakończyła się zwycięstwem -14:8. Walka w ostatniej części meczu toczyła się do ostatnich sekund, jednak wodzisławscy koszykarze byli lepsi i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny MKS Wodzisław Śl. – 57:53.

W spotkaniu tym wyróżnili się Kamil Ochodek (najwięcej zdobytych punktów) Filip Pielorz (świetna gra w obronie), Wojciech Gawliczek, Kacper Kamiński, Jakub Jachimowicz. Pozostali chłopcy także zagrali bardzo ambitnie i mają swój wkład w końcowy sukces. Drużyna składająca się w dużej części z chłopców młodszych (rocznik 2009, 2010) robi stałe postępy i coraz lepiej radzi sobie w rozgrywkach kategorii U14M. Następny mecz rozgrywać będziemy w najbliższy wtorek w Raciborzu, gdzie pojedziemy bojowo nastawieni, z wiarą w kolejne zwycięstwo