Charytatywny zlot pojazdów amerykańskich i zabytkowych

Każdemu sympatykowi motoryzacji zaświecą się oczy na widok pojazdów, jakie zawitały dziś na terenie hali targowej w Czerwionce-Leszczynach. Trwa tam charytatywny zlot pojazdów amerykańskich i zabytkowych.

Wydarzenie zgodnie z zapowiedziami organizatorów, rozpoczęło się o godzinie 10:00. Na miejscu zobaczyć możemy całą gamę amerykańskich klasyków oraz sporą grupę aut zabytkowych.

Nie zabrakło też pojazdów nieoczywistych, takich jak traktory, czy auta terenowe.

Każdy może skorzystać z przejażdżki, a uzyskane w ten sposób środki zasilą konto zbiórki na lepszą przyszłość Antka. Szczegóły akcji poznacie tutaj:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100070737332126

Wśród atrakcji nie zabrakło dmuchańców, gastronomii, czy domowych wypieków. Można również nabyć prawdziwą amerykańską rejestrację. Służby w postaci OSP oraz policji dbają o podniesienie świadomości uczestników w zakresie bezpieczeństwa.

Prezentacje zestawów audio to miejsce, w którym na własnej skórze (dosłownie) poczuć można muzykę. Niektóre z nich wyposażone były nawet w system generowania dymu.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w wydarzeniu – jeszcze zdążycie!

Retransmisja z wizyty naszej redakcji podczas wydarzenia:

Previous post Nowe studio treningu personalnego dla kobiet w Czuchowie już otwarte!
Spotkania podróżnicze Next post Spotkania podróżnicze wracają w nowej odsłonie

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds