BLASK 2 – Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów

BLASK 2 – Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów

Program BLASK wraca w nowej odsłonie! Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy przedstawia nowy projekt: Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów!


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Powiatowa Szkoła Lokalnych Liderów to kompleksowy program przywództwa lokalnego, doskonalenia umiejętności społecznych i wzmocnienia kompetencji liderskich, związanych przede wszystkim z obszarem zarządzania zespołem, grupą osób lub organizacją. Jest dedykowany liderom grup nieformalnych, organizacji pozarządowych oraz aktywistom i aktywnym społecznikom z terenu powiatu rybnickiego.
Przyszli Liderzy zdobędą odpowiednie kompetencje i umiejętności, tak bardzo potrzebne do zarządzania zespołami, organizacjami i grupami nieformalnymi.

Głównym celem projektu jest wsparcie w rozwoju organizacji trzeciego sektora oraz grup nieformalnych i zapobieganie wypaleniu zawodowemu poprzez rozwój, doskonalenie kompetencji społecznych i podnoszenie wiedzy ich liderów.

W ramach zadania przeprowadzony zostanie dla 20 lokalnych liderów:
  • cykl 4 szkoleń eksperckich,
  • 5 warsztatów liderskich,
  • 2 wizyt studyjnych,
  • zindywidualizowany tutoring oraz konkurs na inicjatywy obywatelskie.

Zorganizowany zostanie coaching grupowy, gdzie nauczymy identyfikacji potrzeb i celów rozwojowych liderów oraz ich organizacji/zespołów. Śledźcie nas regularnie, gdyż na przełomie listopada i grudnia będzie prowadzony nabór uczestników do projektu. Być może to właśnie Ty zostaniesz naszym Liderem! Więcej szczegółów wkrótce!

zachęcają organizatorzy ze Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy

Projekt jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele –Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Szczegóły można śledzić na stronie programu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.