Biedronka, Lidl i Kaufland wydłużają godziny otwarcia

Biedronka, Lidl i Kaufland wydłużają godziny otwarcia

Znane markety po ostatnich dodatkowych ograniczeniach w handlu wydłużają godziny otwarcia.

Biedronka wydłużyła godziny otwarcia. Sklepy będą czynne w godz. 6.00–24.00. Nie będzie przerwy technicznej w środku dnia. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy będą czynne całą dobę.

Kaufland również zdecydował się wydłużyć godziny otwarcia sklepów. W związku z tym w dniu 1 kwietnia sklepy otwarte są dla klientów od godz. 6.00 do godz. 22.00, natomiast od 2 kwietnia większość marketów będzie funkcjonować od godz. 6.00 do godz. 23.00.

Sieć Lidl Polska jest czynna w godzinach 6:00-24:00, również w niedzielę handlową. Dodatkowo w ramach dodatkowych udogodnień część sklepów będzie funkcjonować w modelu całodobowym.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl