Babska sprawa - spotkanie z zawodową stylistką

Babska sprawa – spotkanie z zawodową stylistką

Gminne Centrum Kultury w Nędzy już dziś zaprasza serdecznie wszystkie Panie na marcowe spotkanie z cyklu „Babska Sprawa”.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Warsztaty odbędą się w sobotę 11.03.2023 r. o godzinie 10:00 w sali GCK na piętrze przy ul. Strażackiej 2 w Nędzy. Przewidywany czas trwania warsztatów to ok. 3-4 godziny.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet mamy dla Was coś wyjątkowego…, będzie to spotkanie z zawodową stylistką.

zachęca Gminne Centrum Kultury w Nędzy


Podczas warsztatów, każda z uczestniczek przejdzie przez proces poznania swojej sylwetki oraz typu urody. Pozna atuty swojej figury i dowie się, jak je podkreślać za pomocą odpowiednich fasonów ubrań.
Wykonana zostanie analiza kolorystyczna każdej z uczestniczek, specjaliści podpowiedzą jakie kolory będą idealne dla danego typu urody. Będzie również mowa o spójnej i praktycznej „szafie kapsułowej”. Dowiemy się, jak zbudować taką przemyślaną garderobę w oparciu o ubrania bazowe, które nigdy nie wychodzą z mody oraz gorące trendy tego sezonu i nadchodzącej wiosny.


Szafa kapsułowa to zbiór kilku lub maksymalnie kilkunastu elementów odzieży, z których można stworzyć jak najwięcej stylizacji, dzięki czemu można zrezygnować z posiadania nadmiernej ilości ubrań. Pomysł powstał już w latach siedemdziesiątych XX w. Popularność zyskał dzięki amerykańskiej projektantce, Donnie Karan. To właśnie ona w 1985 r. wypuściła swoją kapsułową kolekcję – siedem elementów odzieży, które można ze sobą łączyć, by stworzyć wiele różnych stylizacji na każdą okazję.


Zapisy pod numerem 506 141 501. Ilość miejsc ograniczona!
Koszt: 50 zł od osoby.

Prowadząca: Nikoleta Ojcowicz-Kost – kreatorka wizerunku / Osobista Stylistka
Ukończyła Artystyczną Szkołę Wizażu i Stylizacji w Krakowie i jest dyplomowaną Kreatorką Wizerunku/Stylistką. Brała również udział w kursach z zakresu stylizacji i personal shoppingu, pod okiem cenionych polskich stylistek. Do tematu wizerunku podchodzi bardzo poważnie i na różnych płaszczyznach.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Spotkanie autorskie z Thomasem Arnoldem Previous post Spotkanie autorskie z Thomasem Arnoldem
Oświetlenie w Czerwionce-Leszczynach Next post Oświetlenie w Czerwionce-Leszczynach