ANTYKONCERT w Rybniku!

ANTYKONCERT w Rybniku!

ANTYKONCERT jest pierwszym koncertem, który zostanie zrealizowany w Ambrozja Exclusive Club, w ramach projektu AMBROCK w Rybniku. Organizatorzy chcą wyjść naprzeciw fanom gitarowego grania i stworzyć miejsce z przestrzenią do zabawy i posłuchania muzyki na żywo. To właśnie ANTYKONCERT rozpocznie serię rockowych koncertów w ramach projektu AMBROCK w Rybniku.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?ANTYKONCERT to połączanie trzech różnych kapel o trzech różnych stylach muzycznych, które łączy zwycięstwo w Antyfeście Antyradia. To trzy różne zespoły wyróżnione najbardziej prestiżową nagrodą „Złotej Kosy”, które poza statuetką otrzymały możliwość zaprezentowania się na Festivalu Pol’and’Rock. Na antykoncertowej scenie pojawią się m.in. Zespół BATNA, który pochodzi z Jastrzębia – Zdroju i jest zwycięzcą ubiegłorocznej edycji Antyfestu Antyradia. O swojej muzyce mówią, tak:

Gramy polskiego rocka z elementami metalowych pazurów

Aktualnie nagrali swój debiutancki album „Niechciani”, który ukaże się już na jesień, a tymczasem zespół nie próżnuje i cały czas gra koncerty.

Zespół BRUKLIN pochodzi z Łodzi, jego zwycięstwo w Antyfesie Antyradia przypadło na rok 2019, na swoim koncie mają album „#NIEZNAM”. Aktualnie zespół cały czas koncertuje w oczekiwaniu na swój drugi album. Sami o sobie piszą tak:

Tam, gdzie tętno sekcji jest zawsze podwyższone, a tkanka gitar wyraźna i mięsista, gdzie słowa niosą więcej niż dźwięk, tam jest Bruklin

Zespół GRVITY OFF pochodzi z Żor jest zwycięzcą Antyfestu Antyradia 2020, ma na swoim koncie krążek „Intronauta”, który został wyadany 2020 roku. To kapela grająca alternatywny rock, której stylistyka plasuje się gdzieś pomiędzy Tides From Nebula a COMĄ. Jednak jak przyznają sami muzycy, przyświeca im cel znalezienia własnego stylu i brzmienia.

Mając taki zestaw Antykoncertowy nie może zabraknąć na nim równie antykoncertowego prowadzącego, który przez ostatnie 3 edycje Antyfestu Antyradia swoim dobrym słowem wspierał ze sceny całą trójkę zwycięzców. Niespodzianką tego wieczoru dla wszystkich będzie uwielbiany przez słuchaczy Antyradia Piotr Makak Szarłacki, znany z wieczornej audycji Makakofonia MakakArt.

Zapraszamy wszystkich 18 marca do Rybnika do Clubu Ambrozja. Startujemy o godzinie 19:00.
Niech ROCK będzie z Wami!

zapraszają Organizatorzy

Impreza odbędzie się w Rybniku (ul. Korfantego 6).

Bilety:

  • 35 zł (przedsprzedaż w sieci na stronie https://bkb.pl/71734-11cde),
  • 45 zł (w dniu koncertu w klubie).

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

liczba Uchodźców Previous post Znamy liczbę Uchodźców w Czerwionce-Leszczynach. Jak im pomóc?
wnioski o dofinansowanie Next post Wnioski o dofinansowanie do wymiany pieca przyjmujemy tylko do końca marca!