Strajk w rybnickim szpitalu – przełożony

Strajk w rybnickim szpitalu został przełożony z 24 lutego na 2 marca.

MOZ NSZZ Solidarność WSS nr. 3 w Rybniku wydał komunikat:

Ze względu na złożoność tematu strony uzgodniły, że zawieszamy strajk do 2 marca 2020 r. i spotykamy się w Katowicach, we wtorek 25 luty 2020 r. Mamy nadzieję, że czas dany wszystkim stronom sporu pozwoli na wypracowanie kompromisu i załatwienie dalszych postulatów wynikających ze sporu zbiorowego!

Strajk został przełożony, ze względu na dobry przebieg rozmów w obecności Marszałka Jakuba Chełstowskiego, z udziałem Dyrektor Bożeny Mocha-Dziechciarz. Kolejne rozmowy odbędą się 25 lutego.

Związki zawodowe domagają się podwyższenia wynagrodzeń zasadniczych wszystkich pracowników placówki o 400 zł brutto. O sprawie pisaliśmy tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Stowarzyszenie Luxtorpeda przy współpracy z Urzędem Gminy i Miasta oraz Ośrodka Pomocy Społecznej uruchomili zbiórkę pieniędzy na pomoc poszkodowanym w pożarach
Komunikacja miejska Next post Rozbita komunikacja

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds