placówki oświatowe

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Od 26 marca do 9 kwietnia br. uruchomione zostaną skrzynki podawcze na dokumenty składane przez rodziców na potrzeby rekrutacji.

Gmina Czerwionka wydała komunikat:

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r. poz. 410 z późn. zm.), mając jednocześnie na uwadze Zarządzenie nr 5/20 Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny z dnia 8 stycznia 2020 r. w sprawie: terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, dotyczących naboru do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych funkcjonujących przy szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina i Miasto Czerwionka-Leszczyny na rok szkolny 2020/2021 z późniejszymi zmianami informujemy, że w okresie od 26 marca do 9 kwietnia br. uruchomione zostaną skrzynki podawcze na dokumenty składane przez rodziców na potrzeby rekrutacji.

O dostępności skrzynek podawczych można się dowiedzieć na stronach internetowych poszczególnych jednostek. W razie jakichkolwiek pytań gmina prosi o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy z jednostkami oświatowymi, prowadzącymi rekrutację.

Kontakty do poszczególnych placówek znjadują się tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

ulica Kolejowa Rybnik Previous post Nowe budynki mieszkalne w Rybniku
Aktywny senior w domu Next post „Aktywny senior w domu” zachęca seniorów by ćwiczyli

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds